VEIDO KAUKĖS ReinPlats

Veido kaukės ReinPlats

INTENSYVI MAITINANTI ŽENŠENIO UOGŲ KAUKĖ ReinPlaz

MAITINA - SUTEIKIA ELASTINGUMO - MAŽINA RAUKŠLES

Saponinų turtingos ženšenio uogos drauge su ženšenio ekstraktais skaistina odą ir stiprina jos atsparumą neigianam aplinkos poveikiui. Kruopščiai parinkti kiti Rytų Azios augalų priedai - širdžialapė stimburė, paprastojo saldymedžio šaknys, baltažiedžio bijūno šaknys, lelijažiedės magnolijos žiedai, abrikosų vaisių branduoliai ir tikrinio blizgučio ekstraktas - drėkina ir maitina odą, suteikia jai gyvybingumo. Kaukės sudėtyje esantis adenozinas ir alantoinas mažina raukšleles bei stangrina odą, jos tekstūra tampa lygesnė, skaistesnė.

€6.00

INTENSYVI PRIEŠRAUKŠLINĖ JUODŲJŲ AVIEČIŲ KAUKĖ ReinPlaz

MAŽINA RAUKŠLES - MAITINA - STANGRINA -DRĖKINA

Korėjos juodųjų aviečių uogos pasižymi išskirtinėmis antioksidacinėmis savybėmis, gaivina ir skaistina veido odą. Kruopščiai parinkti kiti Rytų Azijos augalų priedai (persikų žiedai, saldžialapės kulkšnės šaknys, pietinio ženšenio šaknys, FožTi šaknys ir paprastojo saldymedžio šaknys) maitina ir drėkina veido odą. Kaukės sudėtyje esantis adenozinas stiprina raukšleles mažinantį kaukės poveikį, o alantoinas ir niacinamidas skaistina, išlygina ir stangrina veido odą.

€6.00

INTENSYVI SKAISTINANTI ŠIALUOGIŲ KAUKĖ

SKAISTINA (BALINA) ODĄ - MAITINA - SUTEIKIA ELASTINGUMO

Šilauogių ekstrakte gausu antioksidantų, mineralų ir vitaminų, stiprinančių ir atgaivinančių odą. Šios medžiagos sudaro drėkinantį barjerą, kurio dėka veido oda tampa lygi ir sveika. Kruopščiai parinktų Rytų augalų ekstraktai - Rehmannia chinensis šaknų, abrikosų vaisių branduolių, pietinio ženšenio šaknų, Fo-Ti šaknų, batatinės dioskorėjos šaknų ir japoninės gyvatbarzdės šaknų - drėkina ir maitina veido odą. Kaukės sudėtyje esantis niacinamidas skaistina veido odą, o gėlių ekstraktai ramina ir drėkina jautrią, sausą odą, bei padeda ilgiau išlaikyti veido odos drėgnumą.

€6.00

DRĖKINA  - ATGAIVINA - MAŽINAU RAUKŠLES

Aronijos vaisių ekstrakte gausu antioksidantų, taninų ir vitaminų, stiprinančių glembančią odą. Suteikia jai stangrumo ir gyvybingumo. Kruopščiai parinkti kiti Rytų Azijos augalų priedai - širdžialapė stimburė, baltažiedžio bijūno šaknys, japoninės guobos šaknys, lelijažiedės magnolijos žiedai, lipniosios rehmanijos ir krūminės soforos šaknys - drėkina, maitina pavargusią odą, suteikia jai gyvybingumo. Kaukės sudėtyje esantis adenozinas padeda sumažinti raukšles ir, drauge su augalų, žiedų ekstraktais - patikimai sudrėkina jautrią ir sausą odą.

€6.00
Rašyk
Skambink